Home » Site Map » Ukrainian

Виберіть мову для перегляду веб-сайту:

German
Dutch
Italian
Spanish
Portuguese
French
Chinese-Simplified
Chinese
Greek
Korean
Japanese
Swedish
Afrikaans
Albanian
Arabic
Azerbaijani
Bulgarian
Danish
Estonian
Filipino
Russian
Armenian
Finnish
haitiancreole
Hebrew
Hungarian
Indonesia
Irish
Latine
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Thai
Turkish
English
Vietnamese
Yiddish

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ WINDOWS

Програмне забезпечення для відновлення даних – DDR Professional

Програмне забезпечення для відновлення даних – DDR Professional

DDR Професійне програмне забезпечення для відновлення даних відновлює файли Папки Документи Відео Зображення та інші типи даних з усіх типів жорстких дисків, карт пам’яті, флеш-накопичувачів та інших зовнішніх накопичувачів USB тощо. Програмне забезпечення відновлює дані, втрачені через усі основні випадки втрати даних, включаючи випадкове видалення , швидко відформатовані диски або розділи, очищає кошик і випадково видалені диски. Ви також можете відновити файли з пошкоджених жорстких дисків, файлових систем, збоїв операційної системи, зовнішніх жорстких дисків і USB-накопичувачів.

Відновлення флешки

Програма відновлення даних для Pen Drive

Програмне забезпечення відновлює всі типи папок і файлів, включаючи відео, фотографії, документи з USB-накопичувача. Він відновлює відформатовані або видалені файли та дані флеш-накопичувачів через випадкове швидке форматування, пошкодження USB-накопичувача, несправність файлової системи, USB-носій запитує форматування, вірусну атаку, проблеми з флеш-накопичувачем або USB-накопичувачем, помилки виявлення файлів та багато інших збоїв USB-накопичувача випадків.

Програма відновлення даних для карт пам'яті

Програма відновлення даних для карт пам'яті

Відновіть втрачені відеофайли, файли фотографій, папки та всі інші типи вмісту з усіх типів карт пам’яті, включаючи карти пам’яті камери або SD-карти, які використовуються в мобільних телефонах чи інших гаджетах. Програмне забезпечення працює у всіх випадках втрати даних, таких як швидке форматування карти пам’яті, випадкове видалення записів зображень або інших даних, пошкодження файлової системи шнура, помилка читання карти або помилка визначення файлової системи карти пам’яті. Програмне забезпечення відновлює втрачені зображення, відео, аудіофайли та інше з різних форматів карт пам’яті, включаючи SD, xD, MMC, компактну флеш-карту тощо. Ви можете вставити картку в слот для карти пам’яті вашого ноутбука або використовувати зовнішній USB-роз’єм. Пристрій для зчитування карт пам'яті для підключення карти пам'яті до комп'ютера для відновлення даних.

Відновлення цифрової камери

Програма відновлення даних для цифрової камери

Програмне забезпечення відновлює втрачені фотографії, відеофайли Digital Raw із файлів зображень та інших типів файлів і папок із карт пам’яті цифрової камери. Програмне забезпечення допомагає відформатувати дані та відновити файли з карт пам’яті, незалежно від типу камери чи марки, у якій вони використовувалися. Відновлення даних цифрової камери відновлює всі мультимедійні файли, втрачені внаслідок випадкового стирання, форматування, збою карти чи помилки файлової системи чи будь-яких інших подібних причина.

Програма відновлення даних для мобільного телефону

Програма відновлення даних для мобільного телефону

Програмне забезпечення для відновлення мобільного телефону отримує фотографії, аудіо, відеофайли, записи медіаданих, як-от повідомлення, контакти, з різних типів мобільних телефонів. Файли мобільного телефону відновлюють відсутні файли в деяких інших ситуаціях втрати даних.

Програмне забезпечення для відновлення даних для цифрових зображень

Програмне забезпечення для відновлення даних для цифрових зображень

Data doctor recovery digital picture Відновлення файлів фотографій, втрачених через видалення, форматування вірусу або недоступні диски. Він відновлює зображення з різноманітних носіїв, таких як жорсткі диски, флеш-накопичувачі, цифрові камери, карти пам’яті, карти SD і жорсткі диски USB. Ви можете відновити свої фотографії з усіх цих носіїв незалежно від того, чи використовували ви їх у Microsoft Windows, Apple Mac OS, Linux, пристрої на базі Android або навіть у будь-якому іншому гаджеті. Програмне забезпечення використовує технологію відновлення необроблених файлів для відновлення втрачених зображень у сховищі, незалежно від структури файлової системи.

Програмне забезпечення для відновлення даних для цифрових накопичувачів USB

Програмне забезпечення для відновлення даних для цифрових накопичувачів USB

Data Doctor Recovery Removable Media відновлює втрачені файли та папки, включаючи зображення, відео, документи, музику, файли та папки з жорсткого диска, зовнішнього USB-накопичувача, флеш-накопичувача та подібних типів знімних флеш-накопичувачів.

Програмне забезпечення для відновлення даних для SIM-карт

Програмне забезпечення для відновлення даних для SIM-карт

Цей інструмент широко використовується судово-медичними експертами та професіоналами для створення текстових звітів про вміст SIM-картки з усіма технічними даними картки. Програмне забезпечення для відновлення даних SIM-карти для читання видалених, а також існуючих SMS-повідомлень. Програма зберігає в текстовому файлі всі блоки повідомлень, включаючи стерті або випадково втрачені текстові повідомлення (вхідні, вихідні та надсилання SMS), резервну телефонну книгу та збережені контактні номери з SIM-карти мобільного телефону.

Натисніть тут, щоб переглянути продукти Mac