Home » Site Map » Turkish

Web sitesine göz atmak için dilinizi seçin:

German
Dutch
Italian
Spanish
Portuguese
French
Chinese-Simplified
Chinese
Greek
Korean
Japanese
Swedish
Afrikaans
Albanian
Arabic
Azerbaijani
Bulgarian
Danish
Estonian
Filipino
Russian
Armenian
Finnish
haitiancreole
Hebrew
Hungarian
Indonesia
Irish
Latine
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Thai
English
Ukraine
Vietnamese
Yiddish

WINDOWS VERİ KURTARMA YAZILIMI

Veri Kurtarma Yazılımı – DDR Professional

Veri Kurtarma Yazılımı – DDR Professional

DDR Profesyonel veri kurtarma yazılımı dosyaları, Klasörleri, Belgeleri, Videoları, Resimleri ve her türlü Sabit Disk, Hafıza Kartı, Kalem Sürücü ve diğer harici USB Sürücü Depolama vb.'deki diğer veri türlerini kurtarır. , hızlı biçimlendirilmiş sürücüler veya Bölümler, geri dönüşüm kutusunu boşaltır ve yanlışlıkla silinen Disk Sürücüleri Ayrıca dosyaları bozuk sabit sürücülerden, Dosya sistemlerinden, İşletim sistemi Çökmelerinden, harici sabit disklerden ve USB çıkarılabilir medya sürücülerinden geri yükleyebilirsiniz.

İndirmek Emir

Price: $79

Pen Drive için Veri Kurtarma Yazılımı

Pen Drive için Veri Kurtarma Yazılımı

Yazılım, bir USB sürücüden videolar, fotoğraflar ve belgeler dahil olmak üzere her türlü klasörü ve dosyayı kurtarır. Yanlışlıkla hızlı biçimlendirme, USB Sürücü Bozulması, Dosya Sistemi Arızası, USB ortamının biçimlendirme istemesi, virüs saldırısı, Pen Drive veya USB Drive Storage dosyaları algılama hataları ve diğer pek çok USB sürücü arızası nedeniyle biçimlendirilmiş veya silinmiş flash bellek dosyalarını ve verilerini geri yükler. vakalar.

Hafıza Kartları için Veri Kurtarma Yazılımı

Hafıza Kartları için Veri Kurtarma Yazılımı

Kameranın hafıza kartları veya Cep Telefonlarında veya diğer cihazlarda kullanılan SD kartlar dahil olmak üzere her tür hafıza kartından kaybolan Videolar Fotoğraf dosyaları Klasörler ve diğer tüm içerik türlerini kurtarın. Yazılım, hafıza kartının hızlı formatlanması, silinen görüntü kayıtları veya diğer verilerin yanlışlıkla silinmesi, kordonun dosya sisteminin bozulması, kartın okuma hatası göstermesi veya hafıza kartının dosya sistemi algılamasının başarısız olması gibi tüm veri kaybı durumlarında çalışır. Yazılım, SD, xD kartı, MMC kartı Kompakt flash kart vb. dahil olmak üzere çeşitli hafıza kartı formatlarından kaybolan görüntüleri, videoları, ses dosyalarını ve daha fazlasını geri yükler. Kartı Dizüstü Bilgisayarınızın Hafıza Kartı Yuvasına takabilir veya harici bir USB de kullanabilirsiniz. Verileri kurtarmak için Hafıza Kartınızı Bilgisayara bağlamak için Hafıza Kartı Okuyucu.

Dijital Kamera için Veri Kurtarma Yazılımı

Dijital Kamera için Veri Kurtarma Yazılımı

Yazılım, dijital fotoğraf makinesi bellek kartlarından kaybolan fotoğrafları, videoları Digital Raw görüntü dosyalarını ve diğer dosya ve klasör türlerini kurtarır. Yazılım, kullanıldıkları kamera türü veya Markası ne olursa olsun bellek kartlarından verileri biçimlendirmenize ve silinen dosyaları geri almanıza yardımcı olur. Dijital fotoğraf makinesi veri kurtarma, yanlışlıkla silme, biçimlendirme, Kart Arızası veya Dosya sistemi hataları veya benzeri nedenlerle kaybolan tüm ortam dosyalarını geri yükler sebep.

Cep Telefonu için Veri Kurtarma Yazılımı

Cep Telefonu için Veri Kurtarma Yazılımı

Cep telefonu kurtarma yazılımı, farklı cep telefonu türlerinden Fotoğraflar, ses Video dosyaları, mesajlar, kişiler gibi medya verilerini kaydeder. Cep telefonu dosyaları, diğer bazı farklı veri kaybı durumlarında eksik dosyaları geri yükler.

Dijital Resimler için Veri Kurtarma Yazılımı

Dijital Resimler için Veri Kurtarma Yazılımı

Veri doktoru kurtarma dijital resim silme, biçimlendirme virüsü veya erişilemeyen sürücüler nedeniyle kaybolan fotoğraf dosyalarını geri yükleyin. Sabit Diskler, Kalem Sürücüler, dijital kameralar, hafıza kartları, SD kartlar ve USB sabit sürücüler gibi çeşitli depolama ortamlarından görüntüleri kurtarır. Fotoğraflarınızı Microsoft Windows, Apple Mac OS, Linux, Android tabanlı cihaz ve hatta başka herhangi bir Aygıtta kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın tüm bu depolama ortamlarından kurtarabilirsiniz. Yazılım, dosya sistemi yapısından bağımsız olarak depolama alanındaki kayıp görüntülerinizi kurtarmak için Raw File Recovery Teknolojisini kullanır.

USB Dijital Depolama için Veri Kurtarma Yazılımı

USB Dijital Depolama için Veri Kurtarma Yazılımı

Data Doctor Recovery Removable Media, resimler, videolar, belgeler, müzik, dosyalar ve klasörler dahil olmak üzere silinmemiş eksik dosyaları ve klasörleri sabit disk sürücüsü, harici USB sürücü, kalem sürücü ve benzeri türde çıkarılabilir flash depolama aygıtlarından kurtarır.

SIM Kartlar için Veri Kurtarma Yazılımı

SIM Kartlar için Veri Kurtarma Yazılımı

Bu araç, Adli tıp uzmanları ve profesyonelleri tarafından, kartın tüm teknik verilerini içeren bir SIM Kartın içeriğinin metin raporlarını oluşturmak için yaygın olarak kullanılır. Silinen SMS Metin mesajlarının yanı sıra silinen Sim kart veri kurtarma yazılımı. Yazılım, silinen veya yanlışlıkla kaybolan metin mesajları (gelen kutusu, giden kutusu ve SMS gönderme), yedek telefon defteri ve cep telefonu sim kartından kayıtlı kişi numaraları dahil olmak üzere tüm mesaj bloklarını bir metin dosyasına kaydeder.

Mac ürünleri için tıklayınız