Home » Site Map » Estonian

Valige veebisaidi sirvimiseks keel:

German
Dutch
Italian
Spanish
Portuguese
French
Chinese-Simplified
Chinese
Greek
Korean
Japanese
Swedish
Afrikaans
Albanian
Arabic
Azerbaijani
Bulgarian
Danish
English
Filipino
Russian
Armenian
Finnish
haitiancreole
Hebrew
Hungarian
Indonesia
Irish
Latine
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish

WINDOWSI ANDMETE TAASTAMISE TARKVARA

Andmete taastamise tarkvara – DDR Professional

Andmete taastamise tarkvara – DDR Professional

DDR Professionaalne andmete taastamise tarkvara taastab failid Kaustad Dokumendid Videod Pildid ja muud tüüpi andmed igat tüüpi kõvaketastelt, mälukaartidelt, pliiatsidraividelt ja muudelt välistelt USB-draividelt jne. Tarkvara taastab kõigi suuremate andmekao juhtumite, sealhulgas juhusliku kustutamise tõttu kadunud andmed. , kiiresti vormindatud draivid või partitsioonid, tühjendab prügikasti ja kogemata kustutatud kettaseadmeid. Samuti saate taastada faile rikutud kõvaketastelt. Failisüsteemid, operatsioonisüsteemi krahhid, välised kõvakettad ja USB-irdkandjadraivid.

Lae alla Telli

Price: $79

Andmete taastamise tarkvara Pen Drive'i jaoks

Andmete taastamise tarkvara Pen Drive'i jaoks

Tarkvara taastab USB-draivilt igat tüüpi kaustu ja faile, sealhulgas videoid, fotosid ja dokumente. See taastab vormindatud või kustutatud pliiatsifailid ja andmed juhusliku kiirvormingu, USB-draivi riknemise, failisüsteemi tõrke, USB-meediumivormingu, viiruserünnaku, pliiatsi või USB-draivi failide tuvastamise vigade ja paljude muude USB-draivi rikete tõttu. juhtudel.

Mälukaartide andmete taastamise tarkvara

Mälukaartide andmete taastamise tarkvara

Taastage kadunud videote fotode failid Kaustad ja muud tüüpi sisu igat tüüpi mälukaartidelt, sealhulgas kaamera mälukaartidelt või mobiiltelefonides või muudes vidinates kasutatavate SD-kaartide puhul. Tarkvara töötab kõigi andmekao juhtumite korral, nagu mälukaardi kiire vormindamine, kustutatud piltide salvestised või muud andmed kogemata, juhtme failisüsteem on rikutud, kaart näitab lugemisviga või mälukaardi failisüsteemi tuvastamine ebaõnnestus. Tarkvara taastab kaotatud pildid, videod, helifailid ja palju muud erinevatest mälukaardivormingutest, sh SD, xD-kaart, MMC-kaart Compact Flash-kaart jne. Saate sisestada kaardi oma sülearvuti mälukaardi pessa või kasutada ka välist USB-mäluseadet. Mälukaardilugeja mälukaardi ühendamiseks arvutiga andmete taastamiseks.

Digikaamera andmete taastamise tarkvara

Digikaamera andmete taastamise tarkvara

Tarkvara taastab digitaalkaamera mälukaartidelt kadunud fotod, videod Digital Raw pildifailidest ning muud tüüpi failid ja kaustad. Tarkvara aitab teil vormindada andmeid ja taastada failide kustutamine mälukaartidelt olenemata kaamera tüübist või kaubamärgist, milles neid kasutati. Digikaamera andmete taastamine taastab kõik meediumifailid, mis on kadunud juhusliku kustutamise, vormindamise, kaardirikke või failisüsteemi vigade või muu sellise tõttu. põhjus.

Andmete taastamise tarkvara mobiiltelefonidele

Andmete taastamise tarkvara mobiiltelefonidele

Mobiiltelefonide taastamise tarkvara hangib fotod heli-videofailid salvestab meediumiandmeid, nagu sõnumid, kontaktid erinevat tüüpi mobiiltelefonidest. Mobiiltelefonifailid taastavad puuduvad failid mõnes muus erinevas andmekao olukorras.

Andmete taastamise tarkvara digitaalsete piltide jaoks

Andmete taastamise tarkvara digitaalsete piltide jaoks

Andmete arsti taastamine digipildi taastab kustutamise, vormindamise viiruse või ligipääsmatute draivide tõttu kadunud fotofailid. See taastab pilte mitmesugustelt andmekandjatelt, nagu kõvakettad, pliiatsidraivid, digikaamerad, mälukaardid, SD-kaardid ja USB-kõvakettad. Saate taastada oma fotod kõigilt neilt andmekandjatelt olenemata sellest, kas kasutasite seda Microsoft Windowsis, Apple Mac OS-is, Linuxis, Androidi-põhises seadmes või isegi mõnes muus vidinas. Tarkvara kasutab töötlemata failide taastamise tehnoloogiat, et taastada salvestusalal kaotatud kujutised, olenemata selle failisüsteemi struktuurist.

Andmete taastamise tarkvara USB digitaalse salvestusruumi jaoks

Andmete taastamise tarkvara USB digitaalse salvestusruumi jaoks

Data Doctor Recovery Removable Media taastab kõvakettalt, väliselt USB-draivilt, pliiatsiseadmelt ja sarnast tüüpi eemaldatavatelt välkmäluseadmetelt puuduvad failid ja kaustad, sealhulgas pildid, videod, dokumendid, muusika, failid ja kaustad.

SIM-kaartide andmete taastamise tarkvara

SIM-kaartide andmete taastamise tarkvara

Seda tööriista kasutavad kohtuekspertiisi eksperdid ja spetsialistid laialdaselt SIM-kaardi sisu tekstiaruannete koostamiseks koos kõigi kaardi tehniliste andmetega. SIM-kaardi andmete taastamise tarkvara loeb kustutatud ja olemasolevaid SMS-tekstsõnumeid. Tarkvara salvestab tekstifaili kõik sõnumiplokid, sealhulgas kustutatud või kogemata kadunud tekstisõnumid (sisendkaust, väljaminev kaust ja SMS-ide saatmine), varutelefoniraamatu ja mobiiltelefoni SIM-kaardilt salvestatud kontaktnumbrid.

Maci toodete vaatamiseks klõpsake siin