Home » Site Map » Latvian

Izvēlieties valodu tīmekļa vietnes pārlūkošanai:

German
Dutch
Italian
Spanish
Portuguese
French
Chinese-Simplified
Chinese
Greek
Korean
Japanese
Swedish
Afrikaans
Albanian
Arabic
Azerbaijani
Bulgarian
Danish
Estonian
Filipino
Russian
Armenian
Finnish
haitiancreole
Hebrew
Hungarian
Indonesia
Irish
Latine
English
Macedonian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Romanian
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish

WINDOWS DATU ATGŪŠANAS PROGRAMMATŪRA

Datu atkopšanas programmatūra - DDR Professional

Datu atkopšanas programmatūra - DDR Professional

DDR Profesionālā datu atkopšanas programmatūra atgūst failus Mapes Dokumenti Video Attēli un cita veida dati no visa veida cietajiem diskiem, atmiņas kartēm, pildspalvas diskdziņiem un citiem ārējiem USB diskdziņiem utt. Programmatūra atgūst datus, kas zaudēti visu galveno datu zuduma gadījumu, tostarp nejaušas dzēšanas dēļ. , ātri formatētus diskus vai nodalījumus, iztukšo atkritni un nejauši izdzēstos diskdziņus Varat arī atjaunot failus no bojātiem cietajiem diskiem. Failu sistēmas, operētājsistēmas avārijas, ārējie cietie diski un USB noņemamo datu nesēju diskdziņi.

Datu atkopšanas programmatūra Pen Drive

Datu atkopšanas programmatūra Pen Drive

Programmatūra atgūst visu veidu mapes un failus, tostarp video, fotoattēlus, dokumentus no USB diska. Tas atjauno formatētus vai izdzēstus pildspalvas diska failus un datus nejaušas ātrās formatēšanas, USB diska bojājuma, failu sistēmas darbības traucējumu, USB datu nesēja formatēšanas pieprasījumu, vīrusu uzbrukuma, problēmu ar pildspalvas diska vai USB diska krātuves failu noteikšanas kļūdu un daudzu citu USB diska kļūmju dēļ. gadījumiem.

Datu atkopšanas programmatūra atmiņas kartēm

Datu atkopšanas programmatūra atmiņas kartēm

Atgūt zaudētos video fotoattēlu failus Mapes un visa cita veida saturs no visa veida atmiņas kartēm, tostarp kameras atmiņas kartēm vai SD kartēm, kas tiek izmantotas mobilajos tālruņos vai citos sīkrīkos. Programmatūra darbojas visos datu zuduma gadījumos, piemēram, ātrai atmiņas kartes formatēšanai, dzēstiem attēlu ierakstiem vai citiem datiem kļūdas dēļ, vada failu sistēma ir bojāta, karte parāda lasīšanas kļūdu vai atmiņas kartes failu sistēmas noteikšana neizdevās. Programmatūra atjauno zaudētos attēlus, videoklipus, audio failus un daudz ko citu no dažādiem atmiņas karšu formātiem, ieskaitot SD, xD karti, MMC karti Compact flash karti utt. Varat ievietot karti sava klēpjdatora atmiņas kartes slotā vai arī izmantot ārējo USB. Atmiņas karšu lasītājs, lai savienotu atmiņas karti ar datoru datu atkopšanai.

Datu atkopšanas programmatūra digitālajām kamerām

Datu atkopšanas programmatūra digitālajām kamerām

Programmatūra no digitālās kameras atmiņas kartēm atgūst pazaudētos fotoattēlus, video Digital Raw attēlu failus un cita veida failus un mapes. Programmatūra palīdz formatēt datus un atjaunot failus no atmiņas kartēm neatkarīgi no kameras veida vai zīmola, kurā tie tika izmantoti. Digitālās kameras datu atkopšana atjauno visus multivides failus, kas zaudēti nejaušas dzēšanas, formatēšanas, kartes kļūmes vai failu sistēmas kļūdu vai citu līdzīgu iemeslu dēļ. iemesls.

Datu atkopšanas programmatūra mobilajam tālrunim

Datu atkopšanas programmatūra mobilajam tālrunim

Mobilo tālruņu atkopšanas programmatūra izgūst fotoattēlus audio video failus ieraksta multivides datus, piemēram, ziņas, kontaktus no dažāda veida mobilajiem tālruņiem. Mobilā tālruņa faili atjauno trūkstošos failus dažās citās datu zaudēšanas situācijās.

Datu atkopšanas programmatūra digitālajiem attēliem

Datu atkopšanas programmatūra digitālajiem attēliem

Datu ārsts atgūšana digitālo attēlu atjaunot fotoattēlu failus, kas zaudēti dzēšanas, formatēšanas vīrusa vai nepieejamu disku dēļ. Tā atgūst attēlus no dažādiem datu nesējiem, piemēram, cietajiem diskiem, pildspalvu diskdziņiem, digitālajām kamerām, atmiņas kartēm, SD kartēm un USB cietajiem diskiem. Varat atgūt savus fotoattēlus no visiem šiem datu nesējiem neatkarīgi no tā, vai tos izmantojāt operētājsistēmā Microsoft Windows, Apple Mac OS, Linux, Android ierīcē vai pat jebkurā citā sīkrīkā. Programmatūra izmanto neapstrādātu failu atkopšanas tehnoloģiju, lai atgūtu jūsu zaudētos attēlus glabāšanas apgabalā neatkarīgi no tās failu sistēmas struktūras.

Datu atkopšanas programmatūra USB digitālajai krātuvei

Datu atkopšanas programmatūra USB digitālajai krātuvei

Data Doctor Recovery Removable Media atjauno trūkstošos failus un mapes, tostarp attēlus, videoklipus, dokumentus, mūziku, failus un mapes no cietā diska, ārējā USB diska, pildspalvas diska un līdzīga veida noņemamām zibatmiņas ierīcēm.

Datu atkopšanas programmatūra SIM kartēm

Datu atkopšanas programmatūra SIM kartēm

Šo rīku plaši izmanto kriminālistikas eksperti un profesionāļi, lai izveidotu teksta ziņojumus par SIM kartes saturu ar visiem kartes tehniskajiem datiem. Sim kartes datu atkopšanas programmatūra Nolasa izdzēstās, kā arī esošās SMS īsziņas. Programmatūra teksta failā saglabā visus ziņojumu blokus, ieskaitot izdzēstās vai nejauši pazaudētās īsziņas (iesūtne, izsūtne un SMS sūtīšana), rezerves tālruņu katalogu un saglabātos kontaktu numurus no mobilā tālruņa SIM kartes.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Mac produktus