Home » Site Map » Persian

زبان خود را برای مرور وب سایت انتخاب کنید:

German
Dutch
Italian
Spanish
Portuguese
French
Chinese-Simplified
Chinese
Greek
Korean
Japanese
Swedish
Afrikaans
Albanian
Arabic
Azerbaijani
Bulgarian
Danish
Estonian
Filipino
Russian
Armenian
Finnish
haitiancreole
Hebrew
Hungarian
Indonesia
Irish
Latine
Latvian
Macedonian
Malay
Norwegian
English
Polish
Romanian
Thai
Turkish
Ukraine
Vietnamese
Yiddish

نرم افزار بازیابی اطلاعات ویندوز

نرم افزار بازیابی اطلاعات – DDR Professional

نرم افزار بازیابی اطلاعات – DDR Professional

نرم‌افزار بازیابی اطلاعات حرفه‌ای DDR فایل‌ها را بازیابی می‌کند پوشه‌ها اسناد ویدئوها تصاویر و انواع دیگر داده‌ها از انواع دیسک‌های سخت، کارت‌های حافظه، درایوهای قلم و سایر فضای ذخیره‌سازی درایو USB خارجی و غیره. درایوها یا پارتیشن های فرمت شده سریع، خالی کردن سطل بازیافت و درایوهای دیسک به طور تصادفی حذف شده شما همچنین می توانید فایل ها را از هارد دیسک های خراب سیستم های فایل، خرابی های سیستم عامل، هارد دیسک های خارجی و درایوهای رسانه قابل جابجایی USB بازیابی کنید.

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای Pen Drive

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای Pen Drive

نرم افزار انواع پوشه ها و فایل ها از جمله فیلم ها، عکس ها، اسناد را از درایو USB بازیابی می کند. فایل ها و داده های درایو قلم فرمت شده یا حذف شده را به دلیل فرمت سریع تصادفی، خرابی درایو USB، خرابی سیستم فایل، درخواست فرمت رسانه USB، حمله ویروس، مشکلات مربوط به خطاهای تشخیص فایل های Pen Drive یا ذخیره سازی درایو USB و بسیاری دیگر از خرابی درایو USB بازیابی می کند. موارد

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای کارت های حافظه

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای کارت های حافظه

بازیابی فایل‌های عکس‌های ویدیویی از دست رفته پوشه‌ها و سایر انواع محتویات از انواع کارت‌های حافظه، از جمله کارت‌های حافظه دوربین یا کارت‌های SD که در تلفن‌های همراه یا ابزارهای دیگر استفاده می‌شوند. این نرم افزار برای تمام موارد از دست دادن اطلاعات مانند فرمت سریع کارت حافظه، ضبط تصاویر حذف شده یا سایر داده ها به اشتباه، سیستم فایل سیم خراب شده، کارت خطا در خواندن را نشان می دهد یا تشخیص سیستم فایل کارت حافظه ناموفق است، کار می کند. نرم افزار تصاویر، ویدیوها، فایل های صوتی و موارد دیگر را از فرمت های مختلف کارت حافظه از جمله SD، کارت xD، کارت MMC کارت فلش فشرده و غیره بازیابی می کند. می توانید کارت را در اسلات کارت حافظه لپ تاپ خود وارد کنید یا می توانید از USB خارجی استفاده کنید. کارت خوان کارت حافظه برای اتصال کارت حافظه به کامپیوتر برای بازیابی اطلاعات.

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای دوربین دیجیتال

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای دوربین دیجیتال

نرم افزار عکس ها، فیلم های از دست رفته دیجیتال خام فایل های تصویری و نوع دیگری از فایل ها و پوشه ها را از کارت های حافظه دوربین دیجیتال بازیابی می کند. این نرم افزار به شما کمک می کند تا داده ها را فرمت کنید و فایل ها را از کارت های حافظه بدون توجه به نوع دوربین یا مارکی که در آن استفاده می شود، حذف کنید. بازیابی اطلاعات دوربین دیجیتال تمام فایل های رسانه ای را که به دلیل پاک شدن تصادفی، قالب بندی، خرابی کارت یا خطاهای سیستم فایل یا هر چیز دیگری از دست رفته اند، بازیابی می کند. دلیل.

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای تلفن همراه

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای تلفن همراه

نرم افزار بازیابی تلفن همراه، فایل های صوتی عکس ها را بازیابی می کند و داده های رسانه ای مانند پیام ها، مخاطبین انواع مختلف تلفن همراه را ضبط می کند. فایل‌های تلفن همراه فایل‌های از دست رفته را در برخی موقعیت‌های مختلف از دست دادن داده‌ها بازیابی می‌کنند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای تصاویر دیجیتال

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای تصاویر دیجیتال

بازیابی اطلاعات پزشک عکس دیجیتال فایل های عکس های از دست رفته به دلیل حذف، فرمت کردن ویروس یا درایوهای غیرقابل دسترس را بازیابی می کند. تصاویر را از انواع رسانه های ذخیره سازی مانند هارد دیسک، درایوهای قلم، دوربین های دیجیتال، کارت های حافظه، کارت های SD و هارد دیسک های USB بازیابی می کند. می‌توانید عکس‌های خود را از همه این رسانه‌های ذخیره‌سازی بازیابی کنید، صرف نظر از اینکه از آن‌ها در Microsoft Windows، Apple Mac OS، Linux، دستگاه‌های مبتنی بر Android یا حتی در هر ابزار دیگری استفاده می‌کنید. این نرم افزار از فناوری بازیابی فایل خام برای بازیابی تصاویر از دست رفته شما در فضای ذخیره سازی صرف نظر از ساختار سیستم فایل آن استفاده می کند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای ذخیره سازی دیجیتال USB

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای ذخیره سازی دیجیتال USB

Data Doctor Recovery Removable Media فایل‌ها و پوشه‌های حذف‌شده از دست رفته شامل تصاویر، فیلم‌ها، اسناد، موسیقی، فایل‌ها و پوشه‌ها را از درایو دیسک سخت، درایو USB خارجی، درایو قلم و انواع مشابه دستگاه‌های ذخیره‌سازی فلش قابل جابجایی بازیابی می‌کند.

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای سیم کارت

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای سیم کارت

این ابزار به طور گسترده توسط کارشناسان و متخصصان پزشکی قانونی برای ایجاد گزارش متنی از محتویات یک سیم کارت با تمام اطلاعات فنی کارت استفاده می شود. نرم افزار بازیابی اطلاعات سیم کارت به Reads حذف شده و همچنین پیامک های SMS موجود. این نرم افزار تمام بلوک های پیام از جمله پیام های متنی پاک شده یا تصادفی (صندوق ورودی، صندوق خروجی و ارسال پیامک)، دفترچه تلفن پشتیبان و شماره تماس های ذخیره شده از سیم کارت تلفن همراه را در یک فایل متنی ذخیره می کند.

برای محصولات مک اینجا را کلیک کنید